Послуги

Піромузичне шоу, висотний та парковий фейєрверки

Маючи в своєму розпорядженні значну колекцією фейєрверків і ефектів, ми пропонуємо Вам свої послуги з професійної організації та проведення салютів і будь-яких піротехнічних шоу, які стануть незабутньою прикрасою Вашого свята, весілля, корпоративу чи дня народження.


Наземні фейєрверки: вогняні піротехнічні фігури, слова, написи, логоти

Наземний фейєрверк може служити відмінним початком для салюту - спрацьовують спалахи, загоряються фонтани, зі свистом обертаються колеса, в центрі загоряється ім'я ювіляра, або бренд, логотип, назва компанії. Після згаснення, на задньому плані розкривається величезне віяло і вгору летять потужні заряди.


Весілля

Кілька наших пропозицій щодо організації піротехнічної прикраси Вашого весілля. Салют - це свято, це справжній вибух позитивних емоцій і теплих почуттів, це весільний подарунок, який одночасно буде прекрасним і незамінним доповненням до цього свята!


День народження

Якщо Ви хочите, щоб ваш день народження був особливий, самий незабутній, то святковий салют обов'язково повинен увійти в сценарій дня народження!


Корпоративи. Організація дійства

Ми пропонуємо Вам частково взяти на себе турботу під час організації свята чи корпоративної вечірки, а саме зайнятися виключно найцікавішою частиною торжества - організацією святкового салюту.